Domki drewniane, altanki i inne - Dopiewo

Domki drewniane łączą w sobie urok natury z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Dzięki zaawansowanym metodom obróbki drewna współcześnie ten budulec jest niezwykle trwały i odporny na działanie czynników atmosferycznych. Innowacyjne metody impregnacji i zabezpieczania drewna dodatkowo zwiększają jego wytrzymałość, czyniąc domki drewniane dostępne w Dopiewie inwestycją na długie lata. Drewno w budownictwie to także wybór zgodny z naturą – ekologiczny i biodegradowalny. Niepowtarzalny wygląd i delikatny żywiczny zapach to również cechy, które robią wrażenie na wielu osobach.

Zadaszenia tarasu i kompozytowe podłoża – Dopiewo

Aby zmienić przydomowy ogród w idealne miejsce do relaksu i spotkań towarzyskich, warto zdecydować się na taras. Wykonujemy drewniane lub kompozytowe podłoże, wyróżniające się wytrzymałością na ścieranie i działanie negatywnych czynników atmosferycznych. Kształt czy kolor dopasowujemy do potrzeb i upodobań Klientów, dbając o to, by stworzyć przestrzeń o przyjemnym wyglądzie, zachęcającą do spędzenia w niej czasu. Obrazu doskonale dopełni zadaszenie tarasu, dostępne w Dopiewie, wykonywane przez nas z najwyższej jakości świerku syberyjskiego. To osłona przed deszczem i wiatrem, która dodatkowo ozdobi ogród. Może również służyć za pergolę, będącą oparciem dla pnących roślin. Tarasy są doskonałymi miejscami na śniadania w porannych promieniach słońca lub wieczorne spotkania z przyjaciółmi.

Piękne konstrukcje z naturalnego materiału

Każdy projekt realizowany przez nasz zespół jest dopracowany w najmniejszych szczegółach, aby sprostać oczekiwaniom wymagających Klientów. Korzystamy z najwyższej klasy gatunku drewna – świerku syberyjskiego, który zapewnia trwałość i wytrzymałość konstrukcji. Jesteśmy cenieni za profesjonalizm, terminowość i indywidualne podejście do każdego projektu. Zarówno dostarczane przez nas domki drewniane, jak i tworzone altanki czy zadaszenia tarasu, można zobaczyć na udostępnionych na stronie zdjęciach. Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań – chętnie rozwiejemy wątpliwości i zapewnimy, że z Drewutnią zyskują Państwo gwarancję satysfakcji oraz pewność, że konstrukcje będą służyć przez wiele lat.

Przewiń do góry